Soma Ambar

Günümüzde insanlar evlerinden taşınacakları zaman bazı eşya taşıyan nakliye ya da ambar şirketleriyle anlaşmaktadırlar. Bu sebeple de yaklaşık 19 yıl önce kurduğumuz Körfez Ambar isimli şirketimiz bu konuda uzman kadrosuyla siz müşterilerimize hizmet etmektedir.

Körfez Ambar Nedir ve Ne İş Yapar? Körfez Ambar olarak kurulduğumuz ilk günden beri genel olarak şehirlerarası nakliyat işiyle uğraşmakta ve müşterilerimize son model teknolojik aletler kullanarak hizmet etmekteyiz. Ülkemizin her bölgesine nakliyat hizmeti yapmakta ve isteyen kişiler için de uygun fiyatlarla nakliyat aracı kiralamaktayız. Bu bölgelerden birisi ise Manisa ili ve özellikle Soma ilçesidir. Bu bölgede Soma Nakliyat Ambarı olarak uzun yıllardır isteyen kişiler için genel olarak şehirlerarası eşya nakil işini yapmaktayız. Körfez Ambar Taşımacılık Avantajları Nelerdir? Körfez Ambar asıl iş olarak müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bizi tercih eden hiçbir müşterimiz şikayetçi olmamış aksine yaptığımız hizmetten memnun kalmışlardır.

Ülkemizin neredeyse her şehrine nakliyat yapmış bir şirket olarak işimizde ve müşteri memnuniyetinde son derece iddialı bir firmayız. Bu bölgelerden, Soma Ambar olarak birçok farklı nakliyat şirketi bulundurmasına rağmen, buradaki insanların birçoğu firmamızı tercih etmektedir. Hizmetlerimizi yaparken taşıdığımız tüm ürünler özel olarak sigortalanmaktadır. Bu sebeple de ortaya çıkabilecek hiçbir sıkıntıdan müşterilerimiz etkilenmemektedir. İsteyen kişiler için 7 gün 24 saat firmamıza ulaşabilmektedirler. Hizmetlerimiz arasında taşımacılık araçları kiralama ve paletli araçlar yardımıyla hızlı ve güvenilir yöntemlerle eşya yükleme veya boşaltma da bulunmaktadır. Taşınacak şeylerin boyutları ne olursa olsun her boyutta aracımız bulunmaktadır. Sevkiyatlarımız son derece hızlı olmakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizi de mutlu etmekteyiz. Körfez Ambar olarak bizi tercih eden tüm müşterilerimizin işlerini özenle yapmakta ve siz müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

 

 

 

Türkiye genelinde ambar sektöründe alanında son derece uzman kadroyla hizmet sağlayan şirketimiz siz değerli müşterilerimize her zaman en profesyonel yaklaşımları sunmaktadır. Personellerimizin tecrübe ve birikimleri çok uzun bir geçmişe dayanmaktadır. Şirketimiz, Soma Ambar Nakliyat Taşıma sektörüne giriş yaptığı günden itibaren müşteri portföyünü genişletmiş ve lider firmalar arasında yer almıştır. Her zaman kaliteyi ön planda tutarak en titiz yaklaşımları sunan firmamız tüm şirketlerden bir adım önde ilerlemektedir. Ambar sektöründe her türlü sorunlarınıza destek bulabileceğiniz ve sıkıntısız bir şekilde problemlerinizi aşabileceğiniz tek lider firmadır. Soma Nakliyat Ambar Taşıma Şirketimizden günün tüm saatinde destek alabilmeniz mümkündür. Bu konuda destek ekibimiz her gün çalışmalarını yürütmekte ve müşterilerimizin memnuniyetini koruma altına almaktadır. Kurumsal firmamızın en önemli hedeflerinden bir tanesi müşterilerimizin memnuniyetidir.

soma taşımacılık hizmetleir

 

Firmamız nakliyat ve ambar taşımacılık hizmetinde kurumsallığı ile ön planda olan öncü firmalar arasındadır. Soma  ambar nakliyatı alanında profesyonel hizmet vermektedir. Sizde Soma ambar nakliyat hizmeti ihtiyacınızda firmamızın müşteri yetkilisi ile 0532 156 09 65 nolu telefonundan Soma nakliyatı müşteri temsilcimizle görüşüp detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm taşımacılık hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile Soma  ambar firması olarak, müşteri memnuniyetini üst safhada tutan lider firmalar içerisindeyiz.

 

Soma Ambar ve Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul Ambar Nakliyatı

Bursa Ambar Nakliyatı

İzmir Ambar Nakliyatı

Kocaeli Ambar Nakliyatı

Sakarya Ambar Nakliyatı

Balıkesir Ambar Nakliyatı

Siz değerli müşterilerimiz mutlu olduğu sürece firmamız sürekli büyüyecek  ve gelişimine değer katacaktır. Ambar sektöründe isminden çok fazla söz ettiren firmamız binlerce referansa çözüm ortaklığı yapmaktadır. Birçok referansın şirketimizi tercih etmesinin en büyük etkeni doğru ve sağlam bir iş sunmamızdır. Dürüstlük şirket bünyesinde çalışan elemanlarımız ve uzman kadromuz açısından en ön planda gelmektedir. Müşterilerimize her zaman samimi bir yaklaşım sunarak sorunlarına en yakın süre içerisinde yanıt bulmayı hedeflemekteyiz.

Soma Ambar Hizmeti Hizmet anlayışımızdaki kalite, güven ve özveriyle çalışmamız her geçen gün şirketimizin büyümesine vesile olmuştur. Müşterilerimize ambar sektöründe sunabileceğimiz tüm bilgi ve birikime sahibiz. Gerek personellerimiz gerekse ekipmanlarımız ile her geçen gün bu hizmeti çok doğru verdiğimizi tescillemekteyiz. Hiçbir müşterimizin bu güne kadar Soma Nakliyat Ambarı sektöründe mağduriyet yaşamaması bizi çok mutlu etmektedir. Ayrıca en ufak bir probleme sebebiyet verecek çalışmaların bile titizlikle kontrol edilmesi şirketimizin en büyük ilkeleri arasındadır. Can güvenliğini ve mal güvenliğini dikkate alarak hem şirketi hem de müşterilerimizi mağdur etmemek açısından sürekli aktif olarak hizmet sağlamaktayız.