Sakarya Ambar

Sakarya Ambar yazarak başladığınız arayışlarınız sonunda bizi bulduğunuz için mutluyuz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz hoş geldiniz diyoruz.  Kendi adımız bir yana dursun, Sakarya ambar olarak hafızalarda yer eden firmamız, rakiplerini üstün hizmet anlayışı ile geride bırakan profesyonel, memnuniyet odaklı yapısı ile huzurlarınızda.

Ambarcılık aslında depolama anlamına gelmektedir. Zaten Fordist yapıda, lojistik, 1960’lı yıllarda belli alanlarda uzmanlaşmış kadrolar tarafından parçalı yürütülen faaliyetler şeklinde kendini göstermişti. Lojistik desteğin gerek planlayıcıları gerekse uygulayıcıları uzman oldukları sektörlerle tanımlanıyorlardı. Örneklemek gerekirse lojistiğin önemli bir halkası olan ulaştırma faaliyetlerinden sorumlular genelde nakliyeciler, satın alma bölümleri, tedarikçi veya muhasebe sorumluları, depolama sorumluları ise ambarcılar olarak adlandırılıyordu. O dönemler Fordist yapının gereklerinin doğal sonucu olan lojistik faaliyetlerin tümü işletmelerin kendi bünyesinde amatörce yürütülüyordu. 1970-1980 arası yıllar lojistiğin çok sayıda özel ve kamu girişimleri ile kurumsallaştığı dönem olmuştu. Sakarya Ambar kolumuz bir yana dursun, aslında bizim firmamızın temelleri de bu kurusallaşma dönemi ile birlikte atıldı. Zaten 19 yıllık başarı öykümüzün bir sebebi de o zamanki köklü yapımızdan kaynaklanıyor.

 

 

Yüklerinizin taşınması için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de parsiyel taşımacılıktır. İllere ve bölgelere göre düzenleme yapan Sakarya Ambar, taşınacak eşyaları paketleyerek, düşük maliyetli taşıma hizmeti vermektedir. Gerek şehir içi gerek şehirler arası fark etmeden taşınacak eşyaların güvenliği için teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktayız. 20 yılı aşkın bir süredir ambar taşımacılığı hizmeti verdiğimiz Sakarya’da, Aliağa Ambar Nakliyatı olarak sektöründe en iyi hizmeti verebilmek için sürekli teknolojiyi yakından takip ediyor, araç gereçlerimizi son teknoloji ile yeniliyor ve yılların deneyimine sahip personelimiz ile çalışmaya devam ediyoruz.  Tecrübeli çalışanlarımız ile demir, çimento, tuğla gibi yükün türü ne olursa olsun uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Firmamız Sakarya Ambar olarak hizmet verse de Türkiye’nin tüm illerinde ambar ofisleri bulunan, yılların deneyimini koruyan, tecrübesi ve profesyonelliği ile sektörde diğer ambar taşımacılık işleri yapan firmalara öncü ve köklü bir firma olarak örnek olmaktadır. Özel şirketlerin sıklıkla yüklü miktarlarda mal ya da malzeme transferinde kullandığı Sakarya Ambarı, bireysel gönderileriniz için de,  güvenle tercih edebileceğiniz bir alternatiftir. Sadece bireysel değil, aynı zamanda faaliyet alanınıza göre şirketinize ait taşınması gereken, sattığınız ya da satın aldığınız mal, malzeme ve ham maddenin en uygun şartlarda size ulaştırılması için faaliyet göstermekteyiz. Sakarya’dan Türkiye’nin  tüm il ve ilçelerine bizimle ev eşyası, ofis eşyası ve parça eşya nakliyatı yapabilir ve güvenilir hizmet anlayışımızla sorunsuz taşıma çözümüne ulaşabilirsiniz.

 

Firmamız nakliyat ve ambar taşımacılık hizmetinde kurumsallığı ile ön planda olan öncü firmalar arasındadır. Sakarya ambar nakliyatı alanında profesyonel hizmet vermektedir. Sizde  ambar nakliyat hizmeti ihtiyacınızda firmamızın sakarya ambar müşteri yetkilisi ile 0532 156 09 65 nolu telefonundan sakarya ambar nakliyatı müşteri temsilcimizle görüşüp detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm taşımacılık hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

sakarya nakliyat ambarı

Sakarya’da Ambar Nakliyatı hizmeti veren firmalar arasında, ambar ve parça eşya taşıma konusunda ekonomik ve güvenli eşya taşıma hizmeti veren tek ambar nakliyatı firmasıyız. Hemen hemen her gün Türkiye geneli parça eşya taşıma hizmetinde lider olan firmamız; ev eşyası, ofis eşyası ve koli v.b. parça eşya taşımalarınızı en iyi şekilde Sakarya ilinden alıp Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaştırmaktadır. Ambar taşımacılığı aslında çok yabancı olunmayan bir iş koludur. Kargoların yaygınlaşması nedeniyle bireysel taşımacılığın pek bilmediği bir taşımacılık dalı olmasa da, ekonomik şartlarda hizmet vermesi nedeniyle adından sıkça söz ettirmektedir. Sakarya Ambar Nakliyatı, aynı yol ve güzergahta farklı müşterilere ait malzeme taşımacılığı yapan bir firmadır. Bu ne demek oluyor? Sakarya’dan başka bir şehire eşyalarınız taşınacak ve o gün başka müşterilerin eşyalarının da sizin eşyalarınız gibi aynı şehire transfer edilmesi gerekiyor. Aynı araçta birakaç kişinin eşyaları taşındığı için hem ekonomik oluyor hem de bu sistem çok fazla tercih ediliyor. Ambarın amacı da budur. Aynı gün için de tek güzergâh üzerinden birçok müşteriye hizmet etmek. Eşyalarınızın sizden teslim alındığı andan itibaren verdiğiniz adrese teslim edilinceye kadar sigorta kapsamı altında olacağını bilmenizi isteriz.

Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu ve taşınacak eşyalarınız için gönül rahatlığı ile iletişim kurabileceğinizi bilmenizi isteriz. Zaman ilerledikçe Sakarya ambar hizmetleri haricinde Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren firmamız ambarcılıkta yeni bir anlayışı getirdi. Sadece depolama değil, taşımayı da ambar hizmetleri içerisine dahil ettik. En son teknolojik paketleme ve koruma sitemlerinin kullanıldığı firmamız, sektöre yenilikleri hediye etmeyi hedef edindi. 19 yılı geride bırakan kuruluşumuzun tarihi serüveni depolama sürecinde ki hassasiyetini taşımayla bir araya getirince zirvede ki yerini aldı. Sakarya ambar hizmetleri arayışınızın artık bizimle son bulacağını ümit ediyor, sizleri online Sakarya ambar hizmetleri talebinde bulunabilmeniz için iletişim bölümümüze davet ediyoruz.  Yükünüz bizde dursun, istediğiniz zaman sizin belirlediğiniz konuma gitsin. Siz ise keyfinize bakın…