Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Yükünüz çok mu? Yükünüzü alacak  güvenilir bir firmamı arıyorsunuz? İşte geldik kapınızdayız, ekspertizi yaptıktan hemen sonra Yalova Ambar olarak yoldayız…

Taşınma kararı aldınız ya da mallarınızı, ürünlerinizi, eşyalarınızı Türkiye’nin her hangi bir yerine mi ulaştırmak istiyorsunuz? Parsiyel yük taşıyıcı güvenilir, prestijli partnere mi ihtiyacınız var? Yoksa ağır yüklerinizi alacak güçlü bir filoya sahip kurumsal bir yapıya mı? Merak etmeyin yalova ambar hizmetlerinin en güvenilir, en özenli ve en profesyonel firmasına ulaşmış bulunuyorsunuz.  Peki Yalova ambar taşıma hizmetlerinden nasıl faydalanıyorsunuz? Hemen anlatalım.

Öncelikli olarak yalova ambar iletişim bölümümüze tıklıyorsunuz. Karşınıza gelen formu doldurarak yalova ambar ücretsiz ekspertiz hizmeti başvurusu yapıyor ya da yine iletişim bölümünde sizlerle paylaşılmış olan telefon numaralarından bizi arıyorsunuz. Sonrasında ise öyle ya da böyle ilk aşamamız olan ekspertiz çalışmaları başlıyor. Sizleri ziyaret ediyoruz ve yalova ambar nakliyesi hizmetlerinizin maliyetlerini net rakamlarla hesap ediyoruz. Akabinde uzlaşma sağlanması durumunda, taşıma üzerine randevulaşıyoruz. Yalova Ambar olarak taşınacak araç gereçler, eşyalar ve diğer benzeri her şey için paketleme ve koruma sistemlerimizle alakalı olarak sizleri bilgilendiriyoruz.

Profesyonel  “ Yalova Ambar “ ekibimiz randevuya geldikleri zaman ise her şey önceden planlanmış oluyor. Profesyoneller ordusu hızlıca ve özenle taşınacak mallarınızı , eşyalarınızı, ürünlerinizi paketleyip, bakımları ve kontrolleri yapılmış olan güvenli araçlarımıza yüklemeye başlıyor. Sigortayı unuttuk sanmayın. yalova ambar taşımacılık tüm müşterilerinin taşınacak eşya ya da mallarını otomatik olarak sigortalıyor. Ayrıca tabiki kurumsal ve 19 yıllık deneyimli yapısıyla yalova ambar nakliyat yükünüzün garantili bir şekilde teslim ediyor.

Yalova Ambar

YALOVA AMBAR

YALOVA NAKLİYAT

YALOVA NAKLİYE

YALOVA AMBARI

YALOVA AMBARLAR

YALOVA NAKLİYECİLER

YALOVA TAŞIMA 

YALOVA EVDEN EVE

YALOVA TAŞIMACILIK