Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Sapanca Ambar Nakliyat

            Sapanca nakliyat ambarı hizmeti almak isteyenlere artık mal sınırı ve sayı sınırlaması olmadan taşımacılık işleri yapılabilmekte. Uzun süredir çok sayıda işletmenin ihtiyacı olan Sapanca Ambar ve taşımacılık hizmetleri artık şehir ve taşınan mal sınırlaması yapılmadan sağlanabilmekte. Sadece şirketlerin taşımasının yanında şahıslar içinde bazı kargo işlemlerini yapıldığı Sapanca Nakliyat Ambarı hizmet firmaları kalitesini üst sınırlarda tutarak, ulaşım ve taahhüt edilen sürede teslimat yaparak kullanıcı memnuniyeti sağlamakta. Ayrıca firmaların her konuda müşteri memnuniyeti odaklı çalışması iyi ve yeterli bir personel kadrosu ile çalışmasını sağlıyor. Bu sayede yetkin personel ağı müşteri şikayet ve taleplerini de değerlendirme olanağı sağlıyor.

 Sapanca Nakliyat Hizmetlerinde Hangi Hizmetler Alınabiliyor?

            Sapanca Nakliyat hizmeti verenler firmaların bir ilden bir ile ya da ilçelere yapacağı mal taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca firmalara bu konuda aracın tamamının taşınacak mal ile doldurulmasını talep etmiyor. Taşıma talep eden firmanın ürününün miktarı kadar ücretlendirme yaparak müşteri memnuniyeti de sağlanmış oluyor. Sapanca nakliyat ambarı hizmeti veren firmalar ayrıca taşınacak malın hep aynı malzeme olması içinde bir sınırlama getirmiyor. Taşıma talep eden firmanın ihtiyacına göre birden fazla çeşitte ürünün taşınabilmesi sağlanıyor. Tüm bunların yanında firmalar bireysel taşımacılık işlemleri de yapabiliyor. Bu sayede bir yerde kargo hizmetini daha az miktarda bedelle sağlamış oluyor.

 Sapanca Nakliyat Ambarları Güvenilir mi?

            Sapanca Nakliyat Ambarları son derece güvenli. Tüm taşımacılık işlemleri için garanti sunmakta olup taşımacılık işlemleri sonrasında ise müşteri memnuniyetinin devamı için şikayet ve talepleri değerlendiriyorlar. Ayrıca firmaların ve kendi personelinin güvenliği için araçların yol boyunca takibini ve ulaşıp ulaşmama aşamalarını takip ediyorlar. Bunun yanında kişisel taşımacılık işlemlerinde ise kargo işlemlerini takip ederek ürünün ulaşıp ulaşmadığının kontrolünü de sağlıyorlar.

sapanca ambar

BİZLERDEN BU BÖLGELERDENDE HİZMET ALA BİLİRSİNİZ.

SAPANCA AMBAR

SAPANCA AMBARI

SAPANCA AMBARLAR

SAPANCA NAKLİYE

SAPANCA NAKLİYAT

SAPANCA NAKLİYECİLER

SAPANCA TAŞIMA

SAPANCA TAŞIMACILIK

SAPANCA EVDENEVE

İRTBAT TEL - 05321560965 - 02163943780