Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

                                   Rize Ambar Nakliyat

Rize Ambar Nakliyatçıların araçlarına yükleme ve boşaltma yaptıkları yerlerde verilen Rize ambar hizmeti, taşımacılık sektöründe son derece önemli bir yere sahiptir. Kaliteli taşımacılık hizmeti veren firma olarak, bazı bölgelere tır, kamyon ve kamyonet türünde araçlar yollayarak, en hızlı şekilde nakliyat aracı kiralamanıza yardımcı olmaktayız. Şehirlerarası taşımacılık ve nakliyat sektöründe kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız; gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Şehirlerarası gidip gelen araçlarımız, yükünüze göre temin edilebilmektedir. Bu bakımdan ihtiyaç duyduğunuz ölçüde bir araç gönderilmektedir. Yedi gün yirmi dört saat boyunca firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda bir nakliyat aracı kiralayabilirsiniz.

 Şehirlerarası Taşımacılık Ve Nakliyat

            Şehirlerarası taşımacılık ve Rize nakliyat ambarı hizmeti sunan firmamız, saatlik ya da günlük olarak gidip gelen araçlarıyla son derece kaliteli bir taşımacılık sunmaktadır. Panelvan, tır, kamyon ya da kamyonet başta olmak üzere kişilere ne tür bir araç lazımsa; ona uygun bir araç gönderilmektedir. Parsiyel yüklerden ağır yüklere kadar çeşitli taşımacılık hizmeti verilebilmektedir. Yükler yerinde incelenerek, ona uygun bir plan çıkartılmaktadır. Taşıma, paketleme ve araç kiralama gibi verilecek hizmetler doğrultusunda bir ücret belirlenmektedir. Sonradan ilave bir ücret talep edilmeyecektir. Tüm yükler profesyonel taşımacılık kalitesinde taşınmaktadır. Deneyim sahibi olan personeller tarafından yükler araçlara yüklenmektedir. Belirttiğiniz yerlere en hızlı ve sağlam bir şekilde ulaşmaktadır.

 Nakliyat Aracı Kiralama Hizmetleri

            Şehirlerarasında nakliyat aracı kiralamak istiyorsanız; firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden kolay bir şekilde faydalanabilmeniz mümkündür. Sektör içerisinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket eden firmamız için müşteri memnuniyeti de son derece önemlidir. Bu nedenle taşımacılık hizmetlerinde oldukça titiz davranılmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda firmamız aracılığıyla bir nakliyat aracı kiralayabilirsiniz. Taşıma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Rize Ambar Nakliyat Taşımacılık

 

Rize Ambar

 

BİZLERDEN BU BÖLGELERDENDE HİZMET ALABİLİRSİNİZ

Rize Ambar

Rize Ambarı

Rize Ambarlar

Rize Nakliyat

Rize Nakliyeciler

Rize Nakliye

Rize Taşıma

Rize Taşımacılık

Rize Evden eve

Rize Koperatif

BİZLERE 7/24 ULAŞA BİLECEĞİNİZ NUMARALARIMIZ : 05321560965 - 02163943780