Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

                                                   Pendik Ambar Nakliyat

Her biri kendi alanında profesyonel olan bir ekip ile birlikte sektörde var olan ve bünyesinde barındırdığı donanımlı araçları ile üstün kalitede hizmetler sunan Körfez Ambar, ihtiyacınız olan her an sizlerin yanında yer almaktadır. Günlük olarak araçların çıkışını gerçekleştiren firma, her bölgeye ulaşım sağlayabilmektedir. Pendik Nakliyat

 İhtiyaca uygun olan araçlar ile adresinize gelip yüklerinizi teslim alan Pendik ambar çalışanları, müşterilerine daima en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sunmaktadır. 7/24 her daim ulaşım sağlayabileceğiniz Pendik ambar, farklı özelliklere sahip araçları ile birlikte her tür eşyanızı sorunsuz bir şekilde istenilen adreslere ulaştırabilmektedir.

 Ambar Taşıma Hizmetlerinin Kazandırdığı Avantajlar :

Aynı güzergahta giden araca farklı müşterilerin farklı müşterilerin yüklerini yükleyerek istenilen yere ulaştırılmasını sağlayan ambar taşıma hizmetleri, bu yönü ile müşterilere önemli ölçüde fiyat avantajı sağlamaktadır. Türkiye'deki her alana taşımacılık imkanı sunması nedeni ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan ambar taşımacılık hizmeti, nakliye ihtiyaçlarına en hızlı ve en ekonomik çözüm önerilerinden birini sunmaktadır.

En uygun taşımacılık hizmetleri arasında yer alması nedeni ile çok fazla kişi tarafından tercih edilen ambar taşımacılık hizmetlerinde araçlar tam dolu gidebildiği gibi az doldurularak da yola çıkabilmektedir. Eşyalarınızı adresinizden alıp yine adresinize teslim eden Pendik nakliye ambarı, sizlerin güvenini boşa çıkarmamak adına yoğun bir emek harcamaktadır.

Normal taşıma hizmetleri ile aynı kalitede ve güvenilirlikte olmasına rağmen onlara göre daha ekonomik olan nakliye ambarı hizmeti, tekrar dönecek olan araçların boş dönmesini engelleyerek farklı bir müşterinin yükü ile dönme imkanı sunarak böylece her iki tarafa avantaj sağlıyor.

Şehirler arası nakliyat konusunda uzun zamandan beri edindiğimiz tecrübeyle yeniden karşınızdayız. Biz nakliyat konusunda uzun yıllardan edindiğimiz nesilden nesle gelen deneyimle size en iyi hizmet veriyoruz. Geliştirilmiş araç filomuzla her anlamda müşterilerimizin şehirlerarası taşımacılıkta beklediği tüm hizmeti yerine getiriyoruz. Üstelik daima kaliteli, profesyonel ekibimizle birlikte verdiğimiz hizmetimize bu yıl da yeni araç filomuzla devam ediyoruz. Vermekte olduğumuz hizmetlerimiz yanı sıra paketleme ve yerine teslim garantisi ile hizmetlerimiz bulunmaktadır. Pendik Nakliyat Ambar Taşıma

pendik ambar

BİZLERDEN BU BÖLGELERDEN DE HİZMET ALA BİLİRSİNİZ

PENDİK AMBAR

PENDİK AMBARI

PENDİK AMBARLAR

PENDİK NAKLİYAT

PENDİK NAKLİYE

PENDİK NAKLİYECİLER

PENDİK TAŞIMA

PENDİK TAŞIMACILIK

PENDİK EVDEN EVE

PENDİK KOPERATİF

BİZLERE GÜNÜN HER SAATİNDE ULAŞA BİLİRSİNİZ 7/24 ARAYA BİLİRSİNİZ 

Orhanlı mahhallesi demokrasi caddesi b blok no :17 Orhanlı Tuzla İstanbul - 05321560965 - 02163943780