Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

KASTAMONU AMBAR NAKLİYAT TAŞIMACILIK

Kastamonu Nakliyat kaliteli taşımacılığın adresi olan körfez ambar taşımacılıkta verdiği hizmet ve saygıdan ötürü hızla büyümeye devam ediyor tonajlı ve hacimli olmak üzere her türlü yüklerinizi taşıyoruz yükünüze uygun araçlarımızla. Siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz yüklerinize sizin isteyiniz üzere sigorta yapıyoruz  bizlere günün her saatinde ulaşa bilirsiniz saygı çerçevesinde.

Kastamonu Ambar Anadolu yakasında bulunmakta olan firmamız`dan günlük araç çıkışı sağlanmaktadır Kastamonu bölgesine ve geri dönüş olarakta araçlarımız Kastamonu bölgesinden uygun rakamlara yüklerinizi İstanbul Anadolu yakası adrese teslim olmak üzere alıyoruz bizleri aramadan başka yerlerden yüklerinizi taşıtmayın taşımacılık işine yıllarını veren firmamız düzgün ve sorunsuz hizmet verdiği için piyasada parmakla gösterilen firma olmayı başarmıştır. Kastamonu Ambar Taşıma kapalı ve açık araçlarımızla koli,palet,demir,saç,iş makinaları,kereste,atölye makinası,ofis,ev eşyaları  aklınıza gelen her türlü yüklerinizi taşıyoruz öz mal araçlarımızla ve ya bizlerle çalışmakta olan araçlarla körfez ambar güvencesiyle adresten adrese teslimat.

İlgililerin kendine dair pek çok yeniliğe ve güncel hizmete ulaşabilmesi  için pek çok fırsatı ve güncellemeyi ortaya çıkarması, bizlere de bir nevi kolaylık sağlıyor. Kastamonu Nakliyat  hemen hemen herkes için tek bir çalışmayı kullanmanızı tek bir çalışmayı kullanmanızı sitemiz, daha çok rahat ve estetik bir şekilde İstanbul Kastamonu Nakliyat hizmetlerine ulaşmanızı sağlıyor. Kastamonu ilçelerine nakliyat sunmaktayız ve müşteri memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda yolunu çizmektedir. İstanbul`dan Kastamonu iline gidecek olan eşya, malzeme, Kastamonu şehirler arası taşıma, mesafelere göre fiyat şekillendirmesi yapılmaktadır. Bu sayede daha samimi ve daha rahat bir çalışma hizmetine ulaşmış olacaksınız. Kaliteli ve uygun ödeme seçenekleri ile yapılan taşımacılık, sizlere daima yenilik ve fırsat sunacak. Hemen hemen herkes için özverili bir detayı ortaya çıkaran bu çalışmalar sayesinde, daimi yenilikleri kolaylıkla bulun. Sitemiz üzerinde pek çok şehir ve ilçe için çalışma bulunur. Kastamonu Nakliyat Ambar Taşımacılık

kastamonu ambar