Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

İzmit ambar hizmetlerinde yaşadığı sorunları bizimle sona erdirdi. Rekabet üstü hizmet anlayışımız ve profesyonel alt yapımızın verdiği sınırlar üstü gücü ile   İzmit ambar talepleri artık bu adreste cevaplanıyor.

Eski tip taşıma kurallarının uygulanmadığı, modern, asansörle taşımacılığın kullanıldığı, eşyalarınızın daha siz talepte bulunmadan sigortalandığı  İzmit ambar firması düşünün.  Talepleriniz doğrultusunda profesyonel ekspertiz hizmetlerimizle başlayan bu süreç, 20 yıldır olduğu gibi mutlu sonla hedefe ulaşma devamlılığını idame ettiriyor.

Rota bilgilerimiz günlük İstanbul Ambardan ALINAN SEVKİYATLAR İzmit Ambarlar'a günlük teslim edilmektedir.

Adımız Anadolu fakat, içimizde ki bir şehrimiz, beldemiz, ilçemiz İzmit… Artık adımızın, bulunduğumuz her şehrin, her beldenin ve  ilçenin ismiyle anılmasından ötürü, İzmit’te de  İzmit ambar olarak anıldığımız taşımacılık sektöründe, sizlerle aynı tablonun bir parçası olmanın heyecanını yaşıyoruz. 

İzmit ambar hizmetlerinde taşımacılık ve yükleme kurallarını standartlaştırmış olan firmamız, yüklerinizi tamamen ya da gerekli olduğu takdirde parsel usulü varması gereken noktaya ulaştırmayı görev edinmiştir. İyisi mi, vakit kaybetmeden iletişim kategorimizde bulunan talep formunu hemen doldurun ve profesyoneller ordusuyla, güvenilir ve dürüst bir taşımacılığa sizde tanıklık edin.

Biliyoruz. Kendimizi çok övüyoruz, fakat bu övgü tamamen işimizi iyi yapmamızdan ve emeğe duyduğumuz saygıdan kaynaklanıyor. İzmit ambar hizmetlerinin en saygın ve en saygılı kuruluşuna, markasına hoş geldiniz. Yükünüz bize armağandır…

İzmit Ambar

Bu Alanlardan Bizden En Uygun Nakliye Hizmetlerini Alabilirsiniz.

İzmit Ambar

İzmit Nakliyat Ambari

İzmit Nakliye Firmalari

İstanbul İzmit Parsiyel Taşımacılıgı

İzmit Nakliye Koperatifi

İzmit Ambarlar