Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Gölcük ambar hizmetlerinde eşyalarınızı, ürünlerinizi araç ve gereçlerinizi modern dünyanın gereksinimleri doğrultusunda güvence altına alıyor ve Türkiye’nin tüm bölgelerine mutlu sonla biten taşımalarınızı gerçekleştiriyoruz. Taşımacılık ve depolamanın en köklü kuruluşlarından biri olarak 1996 yılından beri  nakliye, depolama, malzeme taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, ağır yük nakliye gibi alanlarda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Gölcük ambar hizmetleri hususunda firmamız, mevcut kurumsal yapısından aldığı güç ile gelişimini devam ettirmektedir. Gölcük ambar işlemleri, firmamızın profesyonel taşıma görevlileri, gölcük ambar kullanıcılarına özel paketleme sistemleri ve güvenli taşımacılık değerleri ile felsefi birlikteliğini devamlı kılmaktadır. Bu değerler ise bugün işimizin zirvesinde sizlerden gelen desteklerle mevki sahibi olmamızı ve gücümüze güç katarak  sektörel liderliğimizi kararlılıkla idame ettirmemizi sağlamaktadır.

Unutmamanız gereken en önemli husus kuruluş amacımız! Gölcük ambar yükünüzü üzerinizden almak için kuruldu… Yüklerinizi hafifletir, zaman kayıplarınızı, endişelerinizi, meşakkatlerinizi ortadan kaldırırız. Gölcük ambar olarak tüm hizmetlerimizde sizleri konforlu  ve endişe yaratmayacak taşımalara ortak ederiz. Yükünüz yükümüz olarak yola çıkar…

Gölcük ambar hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ya da ücretsiz ekspertsiz hizmetlerimizden faydalanmak için hemen Gölcük ambar iletişim bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.  Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizi tercih etmek isterseniz, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kurum yetkililerimiz en kısa süre içerisinde sizlerle irtibat kuracak ve ekspertiz için randevu saatinizi netleştireceklerdir. Daha sonrası mı?

Yolculuk başlasın ve yükünüz hedefine ulaşsın…

Gölcük Ambar