Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Gelibolu ambar, ambarcılık hizmetlerinde kurumsal, güvenilir, 20 yıla yakın bir süredir sektörün öncüsü olan Körfez Ambar sadece bir koludur. Gelibolu Ambarı aracılığıyla parsiyel yükleriniz, ağır yükleriniz, eşyalarınız, ve benzeri tüm materyalleriniz  güvenle ve sizden ilk teslim alındığı gibi ulaşması gereken noktaya ulaştırılır.

Ambarcılık üzerine ücretsiz keşif, profesyonel ekipmanlar ve malzemelerle paketleme, bakımlı ve güncel araç filosuyla ulaştırma hizmetleri ile Gelibolu ambar liderliğini açık ara fark ile muhafaza etmektedir.

          İstanbul ambardan her gün çıkan araçlarımız

İstanbul - Tekirdag -Gelibolu - Çanakkale olarak  dönüş yükü ise

Çanakkale - Gelibolu - Tekirdag -İstanbul OLarak günlük Ambar sevkiyati yapmaktadır.

Gelibolu Nakliyat Ambarı hizmet kalitesinden, müşterilerine verdiği memnuniyetten her daim eminliğini korumaktadır. Çünkü Gelibolu ambar başarısızlığın olmayacağı bir şeye hazırlık yapmanın ve bunu gerçekten başarmanın kendine güvenmekle sağlana bileceği felsefesi ile yol alır.

İstanbul Gelibolu Ambar Türkiye’nin her yerine tüm yük çeşitlerinizi sizden teslim aldığı şekilde ulaştırır. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden Gelibolu’ya yüklerinizi yine Gelibolu ambar aracılığıyla ulaştırabilirsiniz. Nakliyatın ambarcılıkla özdeşleştiği günümüzde, tüm detayları kurumsal yapısına aşılayan Gelibolu ambar ulaşımlarında otomatik sigortalama işlemleri, ücretsiz keşif hizmetiyle sonradan ilave edilmeyen ödeme taleplerinin oluşmaması gibi bir çok detayı sizler için çok daha önceden düşünmüştür. Bu mükemmeliyetçi hizmet politikası ile altyapısını sürekli güncellemiş ve bugün zirvede ki mevkisine ulaşmıştır.

Gelibolu Ambarlar hizmetlerinden faydalanmak ise bu güncelleme dahilinde oldukça hızlı ve basit bir işlemle gerçekleşmektedir. İletişim bölümümüzü ziyaret ederek ücretsiz keşif başvuru formunu doldurarak ya da bizi arayarak hemen çalışmaları başlatabilirsiniz. Sizlere kısa bir ziyaret gerçekleştirip, yük analizlerinizi yaparız. Paketlemede kullanılacak materyaller ve taşımada kullanılacak araç gereçler hakkında karar veririz. Bunun akabinde ise sizler için uygun bir tarihe randevulaşır, yüklerinizi belirlenen o tarih ve zaman dilimi içerisinde yerinden alarak, gitmesi gereken noktaya ulaştırırız.                                                                                                                                       Gelibolu Ambar