Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Edremit ambar Anadolu ambar bünyesinde faaliyetlerine devam eden sektörel liderlik vasıflarını üzerinde toplamayı başarmış bir zincirin parçasıdır. Edremit ambar rekabet üstü fark yaratmayı başaran hizmet anlayışı ile bölgesinde zirvede ki yerini koruyarak hizmetini sürdürmektedir.

Peki Edremit ambar aracılığıyla neler taşınır ?

Ağır yükleriniz, parsiyel yükleriniz, eşyalarınız, farklı kategorilerde ki ürünleriniz ve taşımayla alakalı ihtiyacınız olabilecek tüm diğer materyalleriniz.

Edremit ambar firmasında taşımacılık hizmetleri nasıl yapılır?

Edremit ambar hizmetlerinden faydalanmak için öncelikli olarak ücretsiz ekspertiz hizmetleri için başvuruda bulunursunuz. Edremit ambar ailesinin ekspertiz uzmanları sizleri ziyarete gelerek yerine yük keşfi çalışmalarını tamamlayarak maliyetleri belirler. Tarafınıza sunulan fiyat teklifini onaylamanız durumunda, yüklerinizin hangi araç gereçlerle taşınacağı, hangi paketleme türlerinin uygulanacağı hakkında planlama yapılır. Karşılıklı yapılan görüşmelerle taşıma işlemleri için en uygun gün ve saate karar verilir. Sonrasında ise belirlenen tarihte Edremit ambar yükleme ve taşımacılık timi adresinize gelerek işlemleri başlatır.

Edremit ambar taşınan malları, eşyaları ya da benzeri malları sigortalar mı?

Edremit ambar hizmetlerinde sigorta işlemleri otomatik olarak paketleme ve yükleme personeli çalışmalara başladığı anda aktifleşir.

 Yukarıda genel anlamda Edremit ambar çalışma prosedürleri hakkında anlaşılır bilgiler verdiğimizi düşünüyoruz. Her hangi bir öneri ya da benzeri sorularınız olması durumunda dilediğiniz vakit, iletişim bölümümüzü kullanarak bize yazabilir ya da bizi arayabilirsiniz. Yüklerinizi biz alalım, siz keyifle hayatınıza ve günlük işlerinize devam edin.                                                                                                                                edremit ambar