Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

      Edirne ambar,Ve Edirne Nakliyat Ambari olarak Hizmet vermekte olan firmamız,Edirne ambar hizmetlerinde biz lideriz dediğimizde tamamen bizi ifade ettiğini biliyoruz. Ne bu güven, ne bu iddia diyebilirsiniz. Fakat Anadolu ambar kimliğiyle taşımacılık ve depolama hizmetlerinde 19 yıllık deneyimlerin bizlere kazandırdığı nitelikler ve profesyonellikle bildiklerimizi söylememiz gerektiğini düşünüyoruz.

Edirne ambar hizmetleri, hatta genel olarak konuyu ele alırsak nakliyat ve taşımacılık hizmetleri, Türkiye genelinde bilirkişilerin kontrolünün dışında kalmaya başladığı şu zamanlarda, Edirne ambar olarak deneyimlerimizle, ilk gün resmini çizip duvara astığımız hedeflerimizle yolumuza devam ediyoruz. Son zamanlarda ilk resmimizi çizmemiz dolayısı ile ikinci resmimizi çizmeye de başlamış bulunuyoruz. Nasıl mı?

Edirne ambar teknoloji ve üstün hizmet anlayışı ile konuşlandırılmış profesyonel bir alt yapıya sahip. Yükleriniz için taşıma işlemleri öncesi gerekli olan ücretsiz ekspertiz ekibinden, standartları idame ettiren yükleyici personeline kadar Edirne ambar ciddi, disiplin sahibi ve prensipli üyeleriyle beraber her yolu yarıladık dediğinde, tekrar yolun başına dönüyor. Daha doğrusu yolun başına dönmeyi tercih ediyoruz. Çünkü yapacaklarımızın ve yeniliklerin hiçbir zaman sona ermeyeceğini biliyoruz.

Parsiyel yüklerinizin, ağır yüklerinizin, eşyalarınızın, ürünlerinizin ve benzeri tüm taşınması gereken materyallerinizin yol arkadaşlığını yapıyor, onlara sizlerin gözünden bakarak gidecekleri hedefe doğru ulaşmalarında Edirne ambar olarak kaburga görevi görüyoruz. Malum işimiz yüklerinizi taşımak.  Edirne ambar yükünüzü üzerine almak görev bilinciyle tüm hizmetlerini 19 yıldır devam ettiriyor.

Paketleme sorunlarını Edirne ambar ile unutuyor, ilave çıkan taşıma ücretlerinden bizimle muaf oluyor, geniş filo ağı ve bakımlı araçlarımız sayesinde yüklerinizin sevkiyatı gerçekleştiğinde huzurla keyif içerisinde günlük işlerinize devam edebiliyorsunuz. Sigorta işlemlerini ise siz unutmuş olsanız dahi biz unutmuyoruz.

Bu kurumsal yapıdan faydalanmak için iletişim bölümümüzü ziyaret ederek, online ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz iletişim bölümünde belirtmiş olduğumuz telefon numaralarımızdan da bizi istediğini zaman arayabilirsiniz. Yükünüz Edirne ambar ile her zaman güvende…

Güzergah Bilgilerimiz Kocaeli Ambar-İstanbul Ambar-Gebze Ambar-İstanbul Avrupa yakasi Ambarları- Çorlu Ambar-Kırklareli Ambar -Edirne Ambar OLARAK gidiş hizmeti vermekte olup Dönüşler Edirne Ambar-Kırllareli Ambar-Çorlu Ambar-İstanbul Ambar-Gebze Ambar-ve İzmit Ambar olarak çalışmaktayız.

Edirne Ambar

Bu Alanlarda Nakliye Hizmeti Olarak Bizlerden Yararlanabilirsiniz

Edirne Ambar

Edirne Nakliyat Ambari

Edirne Ambarlar

Edirne Nakliye Firmalari

Gebze Edirne Ambar

İstanbul Edirne Nakliyat Ambari