Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

              BİTLİS AMBAR NAKLİYAT  

Bitlis Ambar Taşımacılık Nakliyat  hizmeti veren firmamız körfez ambar hizmette sınır tanımıyo İstanbul ve Kocaeliden çıkış yapan araçlarımız  yol üstü bütün illerede uğramaktadır uygun fiyatla yükünüzü garantili bir şekilde bizimle taşıtmaya ne dersiniz biz işimizi profesyönel ekip arkadaşlarımızla yapmaktayız kendimizden emin adımlarla yürümeye devam  ediyoruz Bitlis Ambar Nakliyat Taşımacılığı  denince aklınıza biz gelelim taşımacılık bizim işimiz...Araçlarımız batıdan doğuya günlük çıkış yapmaktadır ister kapalı araçlarla isterseniz açık araçlarla yükünüzü taşıyalım..Bitlis Nakliyat Ambar olarak  tuzla`da olan firmamız kamyon garajında bulunmaktadır Bitlis Ambar`la karşılıklı çalışmaktayız Bitlisten yükünüzü bizimle uygun fiyata getirte bilirsiniz .Eveşyası ,paletli ,dökme, demir saç, yükünüz ne olursa olsun geniş ve tonajlı yüklerinizide bizimle taşıta bilirsiniz.Bitlis Nakliyat

Bitlis Nakliyat Ambar Taşıma Evden eve  taşımacılığı`da yapmakta ve taşıtmaktadır gerek kendi araçlarımızla gerekse tanıdığımız ve bildiğimiz araçlarla yükünüzü taşımaya devam ediyoruz nakliyat işinde yıllarını kaybeden firmamız 21 senedir taşımacılık ve nakliyat hizmeti verdiği için çok mutlu TÜRKİYENİN  4 .1 tarafına yakın zaman nakliyat hizmeti vereceğiz çünkü bizim işimiz taşımacılık ve nakliyat biz bu işi günlük yapmıyoruz babadan oğla bıraka bileceğimiz köklü bir firma olacağız .Bitlis Ambar  7/24 bizlere ulaşa bilirsiniz bitlis ambar`ı olarak bizi aramadan başkauerden yükünüzü taşıtmayın veya fiyat almak içinde bizlere ulaşa bilirsiniz.. Bizi tercih eden her bir müşterimizle aile gibi olduk. gerek bireysel gerekse kurumsal çalışmalarımızda, müşterilerimizle mesafeyi azaltmak adına, onları para kaynağı olarak değil, birer iş ortağı olarak benimsedik. Bu anlayışla kısa zamanda ciddi gelişme gösteren körfez ambar ekibi olarak, Bitlis Tatvan şubemizle birlikte aynı çalışma içerisinde hizmetimize devam edeceğiz.

Büyüğünden küçüğüne her türlü referansı sunabilecek bir firma olarak, yaptığımız tüm iş ve işlemlerin her zaman arkasında durmayı bildik. Müşterilerimizin de bize olan güveni sayesinde bulunduğumuz konuma geldik. Sizler de Bitlis Körfez Nakliyat firması ile çalışma istiyor ve bu aileye katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Bitlis Ambar

BU BÖLGELERDENDE BİZDEN HİZMET ALA BİRİSİNİZ 

BİTLİS AMBAR 

BİTLİS AMBARI

BİTLİS AMBARLAR

BİTLİS TAŞIMA

BİTLİS TAŞIMACILIK

BİTLİS NAKLİYE

BİTLİS NAKLİYAT

BİTLİS NAKLİYECİLER

BİTLİS EVDEN EVE