Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

        BATMAN AMBAR NAKLİYAT TAŞIMA

Batman Nakliyat firması olan körfez ambar İstanbul Anadolu yakasından araç çıkışı sağlamaktadır Batman ve çevre il ilçelerine uğramaktadır araçlarımız. Bizlere ulaşarak fiyat alabilir uygun gelirse rakamlarımız araç yönlendirip adresten alıp adrese göndermekteyiz yüklerinizi. Kaliteli hizmet arayan arkadaşlar bizi tercih etmelisiniz  kalitenin tek adresi. Körfez Ambar olarak yüklerinizi bizimle taşımaktan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Batman Ambar olarak bizlere günün her saatinde ulaşa bilirsiniz batman`dan geri dönmekte olan araçlarımızla uygun rakamlara yüklerinizi. İstanbul bölgesine getiriyoruz. Açık ve kapalı araçlarımızla yükünüze göre araç temin ediyoruz. Kendi araçlarımızla ve ya bizlerle çalışmakta olan körfez ambar güvencesiyle garantili taşımacılık sunmaktayız siz değerli müşterilerimize. Batman Nakliyat Ambar yüklerinize sigorta yapılmakta olup sorun çıkarsa`da körfez ambar tarafından karşılanmakta olup bizden taraf gelen masrafları biz karşılamakta olup sizlere sorunsuz hizmet sağlamaktayız.

 

Batman Taşımacılık Ambarı:

Bizler Batman Taşımacılık ve buna bağlı Batman Nakliyat Ambar konusunda kendisini  kanıtlamış bir şirket olarak şirketimiz Türkiye`nin her iline uzanan bir firmadır. Sizlere düşen bizleri arayıp iş talebinde bulunmak olacaktır. Batman Nakliyat olduğu gibi sizlerin de bulunduğunuz ilde ürettiğiniz mallarınızı güvenle depolayıp ve aynı şekilde güvenle sağlam bir şekilde adresine ulaştırmaktayız. Daha fazla bilgi alabilmeniz için bizlere ulaşıp uygun fiyat isteğinde bulunabilirsiniz.

Unutmayalım ki iyi bir üretim iyi bir taşıma sisteminden geçmektedir. Verdiğimiz hizmetten dolayı kendimizden gurur duyuyor yolumuza hızlı adımlarla devam ediyoruz.

Batman Nakliyat Ambar Taşıma Evden Eve

Batman Nakliyat yükleriniz palet,koli,demir,saç,ev,ofis,profil,makine,taş,tuğla, her türlü yüklerinizi adresten alıp adrese teslim ediyoruz isterseniz yüklerinizi özel araçlarla özel hizmet vererek`te göndere biliriz taşımacılık denince aklınıza biz gelelim yaptığımız ve verdiğimiz hizmetten memnun kalmaz sanız bizlere geri dönerek şikayetlerinizi bildirir seniz çok memnun oluruz unutmayalım bizlere 7/24 ulaşa bilirsiniz. Batman Nakliyat Taşımacılık Evden Eve

batman ambar

 

 ORHANLI MAHHALLESİ DEMOKRASİ CAD.B BLOK NO.17 TUZLA iSTANBUL  : 05321560965 - 02163943780