Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Balikesir Nakliyat Ambari

Balıkesir Ambar Ve Balikesir Nakliyat Ambari adi altında Hizmet vermekte olan firmamiz Körfez Nakliyat Ambari Tüm Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine sevkiyat yapmaktadir.Tuzla Ambarlar'ada bulunan merkes depomuzda topladıgımız yüklerınızı agırlık ,en boy ve hacmine göre en uygun fiyatlar verilip en geç 2 gün içerisinde teslimati yapmaktadır.İstanbul ve ilçelerinden toplanan yükler günlük ring araç Körfez Ambar  Balıkesir Acenteliği; Bursa, İstanbul, İzmir ve diğer bölgelerden gelen ambar yüklerinin Balıkesir, Balya, Bigadiç, Dursunbey, Kepsut, İvrindi, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk dağıtımlarını yapmaktadır.

Körfez Nakliyat Ambarı  
İlgili makamlardan almış olduğu N2, R1, K1, H1, G1 ve N1 yetki belgesi ile faaliyetlerini yürütmektedir.
Hergün; 
İstanbul - İzmir - Bursa - Balıkesir - Bandırma 
ve
Balıkesir - Bandırma - İstanbul - İzmir - Bursa
Arasında günlük parsiyel ve komple yük taşımacılığımız vardır.
 

Bandırma acentemiz İstanbul, İzmir ve Bursa ili ve ilçelerinden gelen ambar yüklerinin;Bandırma ambar, Erdek, Gönen ambar ve Manyas ambar ilçelerinin dağıtımını yapmaktadır. 


Bölgemize; Adapazarı, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, Eskişehir, Gebze, Manisa, Konya, İstanbul (Anadolu ve Avrupa), İzmir, İzmit, Uşak ve muhtelif il ve ilçelerden ambar taşımacılığı yapılmaktadır. 
Firmamız her geçen gün sıfır araç alımları ile filosunu güçlendirmekte ve müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Tüm araçlarımız Kasko'lu ve Nakliyeci Korumalıdır. Sigortalarımız Anadolu Sigortatarafından yapılmaktadır. Bir kaza anında araçda bulunan müşteri yükleri koruma kapsamındadır.

İsteyen müşterilerimiz için ayrıca nakliye sigortası yaptırılmaktadır.
 

Balıkesir Bandırma Nakliye, Nakliyat, Taşımacılık, Nakliyat Ambarı ve Nakliye Komisyoncusu firması olan Körfez Ambar Taşımacılık ve Nakliyat AmbarıNakliyeciler, Nakliyatcılar, Ambarcılar, Nakliye Komisyoncuları, Taşımacılar, Ambar Kargo ve Balıkesir, Bandırma Nakliyat firmaları arasında söz sahibi olmak ve en hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için Bandırma küçük sanayide nakliyat ambarı sektöründe, Bandırma Tır Parkı, Kamyon Garajı ve Nakliyeciler Sitesinde ise yurtiçi parsiyel ve komple taşımacılık ve nakliye komisyonculuğu sektörlerinde hizmet vermektedir.larımızla toplanıp adresten adrese teslimat yapılmaktadır.

Balikesir Ambar

Balikesir ambar

Balikesir Nakliyat Ambar

Balikesir Ambarlar

Balikesir  Nakliyat 

Balikesir Nakliyeciler Sitesi