Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Yük yük olalı böyle hizmet görmedi. Ayvalık ambar hizmetleriyle yılların tecrübesi olarak karşınızdayız. 20. Yılımıza adım attığımız sektörel kariyerimizde sizlere profesyonel, özenli, yenilenen ve sürekli kontrol altında tutulan filomuzla hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ayvalık ambar olarak parsiyel yüklerinizden, ağır yüklerinize kadar tüm taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz. Hizmet işleyiş sıramız ise öncelikli olarak profesyonel ekspertiz uzmanlarımızın sizleri ziyaretiyle temas buluyor. Yüklerinizi yerinde inceliyor, taşıma ve paketleme şartlarına karar veriyor ve nakliye maliyetlerini hemen kaleme alıyoruz. Daha sonradan ilave ücretler vb durumlarla kesinlikle karşı karşıya kalmıyorsunuz. Ayvalık ambar firmasında, ürünlerinizin sigortası ürünlerinizi paketlemeye başladığımız andan itibaren otomatik olarak devreye giriyor. Yani Ayvalık ambar hizmetlerinin uygulaması esnasında size düşünmek için fırsat vermiyoruz. Yükünüzü profesyonel taşımacılıkta ki deneyim sahibi, özverili, disiplinli ve taşımacılık kurallarına harfi harfine uyum gösteren personelimizle yükleniyor, ulaşması gereken yere ulaştırıyoruz.

Ayvalık ambar filosunu merak ediyorsunuzdur. Resmi prosedürlerin gerekliliğini şirketimizin 19 yıl önceki kuruluş tarihinden beri önemle misyon,vizyon ve değerlerimizde ihtiva ediyoruz. Yani araçlarımız ve ekipmanlarımız her zaman bakımlı, yeni ve modern haliyle yüklerinizi almaya, paketlemeye ve ulaştırmaya devam ediyor. Hizmetlerimiz anlık değil, kalıcı olarak uygulamaya alınıyor. Ayvalık ambar olarak amacımız bir kereye mahsus değil, her zaman yüklerinize ortak olmak, onları Türkiye’de dilediğiniz noktaya ulaştırmak. Ayvalık ambar hizmetleri ile ilgili başvuru yapmak ya da detaylı bilgi sahibi olmak için hemen iletişim bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Ayvalık Ambar

Bu Alanlardan Bizden Nakliye Hizmti Alabilirsiniz

Ayvalık Ambar

Ayvalık Nakliyat Ambari

Ayvalık Nakliyeciler

Ayvalik Parsiyel Yük

İstanbul Ayvalık Ambar

Gebze Ayvalık Nakliyat Ambari