Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Altınova Nakliyat Ambari

Altınova Ambar profesyonel taşıma ve depolama hizmetleriyle 19. Yılını tamamlıyor. Özenle gerçekleştirilen paketleme uygulamaları, ücretsiz yük ekspertiz hizmetleri, asansörlü taşımacılık ve geniş araç filosuyla Altınova Ambar sizleri güvene davet ediyor.

Bilirsiniz  “Acemi katır kapı önünde yük indirir” diye bir atasözü vardır.Altınova Nakliyat Ambarı Malum şu an ki arayışınızda acemi olana değil profesyonel olana ulaşmak diye düşünüyoruz.Altınova Ambarcılık sektöründe her geçen gün amatör firmalar kurulmaktadır. Bu kuruluşlar ise tüketicilerin soru işaretlerinin mimarları olmaktadır. Malum malınızın ya da eşyanızın istediğiniz yere ulaştırılmasından daha çok nasıl ulaştığı asıl üzerinde durulan noktadır.

Altınova Ambar profesyonel kadrosu, yıllardır kazandığı deneyimleri, kurumsal hizmet anlayışı ile tüm bu işleyiş unsurlarında eşyalarınızın, mallarınızın, yüklerinizin ve benzeri birçok ürün grubunun ulaşımını özenle gerçekleştirmektedir. Yani yükü kapınızın önünde indirmez.

Altınova Ambar hizmetleri hakkında sizlere belirtmiş olduğumuz bu bilgilerin doğruluğunu iletişim bölümünde ki ücretsiz ekspertiz başvuru formunu doldurduktan ya da bizi aradıktan sonra hissedeceğinizi biliyoruz.

Altınova Ambar hizmetleri işleyiş sırası hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Ücretsiz Altınova Ambar ekspertiz hizmetleri için başvuru yapmanızın ardından, mal, eşya ve yüklerinizin taşıma maliyetlerini netleştirmek adına sizleri ziyarete geliyoruz.Altınova Ambarlar genel bir keşif yaptıktan sonra, taşımada kullanılması gereken paketleme türleri üzerine kararlarımızı alıyoruz. Akabinde karşılıklı olarak belirlenen uygun bir tarih ve zaman diliminde randevulaşıyoruz.Altınova ambarlar randevu tarihi ve saati geldiğinde, profesyonel Altınova Ambar ekiplerimizi yerlerinde oluyorlar. Hızlıca paketleme ve yükleme işlemleri başlıyor.Altınova Ambar Nakliyat`ta Daha sonra ise yolculuk başlıyor. Hedefe doğru ilerliyor, teslimatları gerçekleştiriyoruz. Tüm bu aşamaların takibini ise sürekli sizinle iletişim halinde bulunan merkez ofisimizle beraber sağlıyorsunuz.

Altınova Ambar hizmetlerinde iddialı, eleştiri ve önerilerinizde mütevazi yapısıyla, kurumsal yapı butik hizmet anlayışıyla yükünüzün yolu oluyor. Altınova Ambar olarak yola çıkış öykümüzün adı hizmet, hizmetimizin niteliği ise sizlerin yüklerini alarak memnun edebilmek. Yüklerinizi bize emanet edin, edin ki üzerine ikinci bir yük daha ilave edilmesin.Altınova Ambarı yük ve eşyalarınızın bizimle olacak yolculuğu sizlerin huzuruna katkıda bulunacaktır.Altınova Nakliyat Ambar Taşımacılık. 

altınova ambar      

ALTINOVA AMBAR

ALTINOVA AMBARI

ALTINOVA NAKLİYE

ALTINOVA AMBARLAR

ALTINOVA NAKLİYAT

ALTINOVA NAKLİYECİLER

ALTINOVA EVDEN EVE

ALTINOVA TAŞIMA

7/24 ulaşabilirsiniz :05321560965