Telefon: 0 216 394 37 80 - 0 532 156 09 65
Email: korfezambar@gmail.com
0 532 156 09 65

Sakarya Ambar yazarak başladığınız arayışlarınız sonunda bizi bulduğunuz için mutluyuz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz hoş geldiniz diyoruz.  Kendi adımız bir yana dursun, Sakarya ambar olarak hafızalarda yer eden firmamız, rakiplerini üstün hizmet anlayışı ile geride bırakan profesyonel, memnuniyet odaklı yapısı ile huzurlarınızda.

Ambarcılık aslında depolama anlamına gelmektedir. Zaten Fordist yapıda, lojistik, 1960’lı yıllarda belli alanlarda uzmanlaşmış kadrolar tarafından parçalı yürütülen faaliyetler şeklinde kendini göstermişti. Lojistik desteğin gerek planlayıcıları gerekse uygulayıcıları uzman oldukları sektörlerle tanımlanıyorlardı. Örneklemek gerekirse lojistiğin önemli bir halkası olan ulaştırma faaliyetlerinden sorumlular genelde nakliyeciler, satın alma bölümleri, tedarikçi veya muhasebe sorumluları, depolama sorumluları ise ambarcılar olarak adlandırılıyordu. O dönemler Fordist yapının gereklerinin doğal sonucu olan lojistik faaliyetlerin tümü işletmelerin kendi bünyesinde amatörce yürütülüyordu. 1970-1980 arası yıllar lojistiğin çok sayıda özel ve kamu girişimleri ile kurumsallaştığı dönem olmuştu. Sakarya Ambar kolumuz bir yana dursun, aslında bizim firmamızın temelleri de bu kurusallaşma dönemi ile birlikte atıldı. Zaten 19 yıllık başarı öykümüzün bir sebebi de o zamanki köklü yapımızdan kaynaklanıyor.

 

Zaman ilerledikçe Sakarya ambar hizmetleri haricinde Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren firmamız ambarcılıkta yeni bir anlayışı getirdi. Sadece depolama değil, taşımayı da ambar hizmetleri içerisine dahil ettik. En son teknolojik paketleme ve koruma sitemlerinin kullanıldığı firmamız, sektöre yenilikleri hediye etmeyi hedef edindi. 19 yılı geride bırakan kuruluşumuzun tarihi serüveni depolama sürecinde ki hassasiyetini taşımayla bir araya getirince zirvede ki yerini aldı. Sakarya ambar hizmetleri arayışınızın artık bizimle son bulacağını ümit ediyor, sizleri online Sakarya ambar hizmetleri talebinde bulunabilmeniz için iletişim bölümümüze davet ediyoruz.  Yükünüz bizde dursun, istediğiniz zaman sizin belirlediğiniz konuma gitsin. Siz ise keyfinize bakın…

    Sakarya Ambar

Sakarya Ambar

Sakarya Nakliyat

Sakarya Nakliyat Ambari

Sakarya Ambarlar

Sakarya Nakliyeciler Sitesi